מערכות גירוז ושימון אוטומטי


מערכות גירוז ושימון אוטומטיות מבטיחות משטר אופטימלי של סיכה למסבים, שרשראות הנעה ומשטחי החלקה. משטר סיכה אופטימאלי מאריך מאד את חיי המסב ומונע תחזוקת שבר, השבתת מכונות ואובדן זמן יצרני יקר. המערכות מבוססות על משאבה ייעודית ומחלקים דיפרנציאליים פרוגרסיביים ייחודיים.

 

יתרונות נוספים לסיכה אוטומטית:

המערכות מיועדות לתת את משטר הגירוז/שימון האופטימאלי. כלומר, בכמות המתאימה ובתדירות המתאימה לכל מסב, שרשרת, משטח החלקה ומוטות החלקה, גם כאשר המסבים במכונה בגודל שונה ומסתובבים במהירות שונה.

הגירוז/שימון נעשה בתדירות גבוהה (מספר פעמים ביום לפי הצורך ובמינון מדויק), כך מבטיחים שהמסב תמיד מגורז/משומן אך אין נזילה של עודפי גריז/שמן ולכלוך כתוצאה מכך.

המערכת אמינה ביותר ומתריעה מידית באם יש תקלה (סתימה) באחד המסבים. כך ניתן לטפל בתקלה לפני שנגרם נזק למסב, לציר או למכונה.

מכיוון שהמערכת אוטומטית אין צורך לעצור את המכונות. הגירוז/שימון נעשה בזמן העבודה.

הגירוז והשימון האוטומטיים מונעים את הצורך של עובדים להגיע למקומות מסוכנים וקשים ובכך נחסכים סיכונים מיותרים ומוגברת הבטיחות.

ניסיוננו מראה שבתעשיות בהן הותקנו מערכות גירוז ושימון אוטומטיות חיי המסבים התארכו בשנים רבות, אפילו בסביבות "אכזריות" בהן יש אבק, חום ורטיבות.

המערכות מתאימות גם לגריז לתעשיות המזון ולתעשיות אחרות בעלות דרישות מיוחדות.

 

זיו מערכות הינה המייצגת הבלעדית בארץ של חברת I.L.C - חברה בעלת שם עולמי בייצור מערכות שימון וגירוז אוטומטיות.

בנוסף לכך, זיו הנדסה מציעה שרות לרוב מערכות הגירוז והשימון המקובלות בארץ. ברשות החברה מלאי קבוע של חלפים למערכות גירוז ושימון אוטומטיות מהחברות המובילות בעולם, וידע נרחב העומד לרשות הלקוחות.<< הקודםלרשימה המלאה